Barok Savunma’da 
Kariyer

Barok olarak savunma sanayi ve ticari araçlara yönelik yüksek teknolojili yerli ürün geliştirme ve inovasyondaki başarımızın arkasında güçlü ve yaratıcı insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz.

Amacımız, kaliteli ve teknolojik ürünler sunabilmek için çalışanlarımızın davranışsal ve mesleki yetkinliklerini gelişim olanakları ile arttırarak performansa dayalı olarak verimliliklerini sürekli yükseltmek, potansiyellerini keşfetmelerine destek olarak uygun kariyer olanakları sağlamaktır. Bu amaçla en yetenekli adayları Barok ailesine dahil ederek İnsan Kaynakları süreç ve sistemlerimizi sürekli iyileştirme felsefesi ile geliştiriyor ve sürdürülebilir kılıyoruz.

Barok olarak, ortak kurum kültürü ve değerlerini benimsemiş, değişimin önemine inanan, kalite ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip ve sürekli gelişen bir insan kaynakları yapısı hedefliyoruz.

Barok ailesine katılmak için lütfen Cv’lerinizi info@baroksavunma.com.tr gönderiniz.

Şirket vizyonumuz ve stratejik hedeflerimizin gerçekleşmesine katkı sağlamak üzere nitelikli işgücünün

  • Temini
  • Geliştirilmesi
  • Bağlılığının sağlanması

amacıyla insan kaynaklarımızın sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları araç ve yönetim sistemlerini geliştirmektir.

İşe alım süreçlerimizde iş etiğine uygun olarak tüm adaylarımıza tarafsız ve eşit şekilde yaklaşırız. Barok Savunma’d1, aday değerlendirmelerinde tarafsızlığı sağlamak amacıyla, pozisyona göre değişkenlik göstermekle birlikte, aşağıdaki adımlar takip edilir.

  • Aday Başvuru Değerlendirme
  • İnsan Kaynakları ve İlgili Birim ile Mülakat
  • İngilizce Testi
  • Kişilik ve Teknik Yetkinlik Envanteri Değerlendirmeleri

Lise Stajı (Mesleki Orta Öğretim): Zorunlu staj kapsamında; mesleki liselerde eğitim gören öğrencilerin teknik ve mesleki bilgilerini pratiğe dökebilmeleri amacıyla okul dönemi boyunca (8 Ay) süren lise staj programıdır.

Kısa Dönem Stajı (Üniversite): Zorunlu staj kapsamında; üniversitelerin lisans bölümlerinde eğitim gören öğrencilerin teknik ve mesleki bilgilerini pratiğe dökebilmeleri amacıyla yaz dönemi üniversite staj programıdır.

Staj başvurularınız için lütfen info@baroksavunma.com.tr adresine özgeçmişinizi gönderiniz.

placeholder

Barok Akademi

Barok Akademi Vizyonu Barok Savunmanın sürdürülebilir global büyüme vizyonu doğrultusunda tüm değer zincirinde yaşam boyu öğrenme olanakları sunarak, öğrenen ve paylaşan bir organizasyon kültürü yaratmak.

Barok Akademi Misyonu Barok yönetici, personel ve paydaşlarının öğrenme kültürünü geliştirerek, kişisel gelişim, mesleki deneyim ve iş uzmanlığı kalitesini en üst düzeye çıkartmak amacıyla yetkinlik açıklarının tespit edilerek giderilmesine yönelik eğitim programlarının uygulanması.

Pozisyonlar

Boş Pozisyon Bulunmamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Barok Savunma Sanayi Ekibimiz tarafından en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Barok Savunma Sanayi %100 Milli Yerli Üretim