Slide Vehicle Electronics
Dashboard Design
Integrated
Systems
Slide
VEHICLE ELECTRONIC
PLATFORM

Hakkımızda

İlk adımlarını 2014’de oluşturmaya başlayan Barok Savunma, hazırlamış̧ olduğu araç stil tasarımları ve askeri araç elektronik çözümleri ile 2017 yılında kuruldu.

Barok Savunma stil tasarımları ile yol kat etmeye başlamış ve askeri araçlar için kon- sept çözümler üretmiştir. Bunların başın- da KBRN maske tasarımı gelmektedir. Modernize ettiği KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyoaktif Nükleer) maske- sinin tasarım aşaması tamamlanmış, üretime doğru yol almaya başlanmıştır.

Kuruluşundan bu yana askeri araç elektronik çözümlerinde İç konuşma sis- temi çözümleri ile piyasadaki ürünler arasında farkını tasarım, sistem çözümü ve maliyet etkinliği ile ortaya koymuş oldu.

Stil tasarımında uzman bir kadroya sahip olan Barok Savunma ihtiyaçlar doğrultusunda yeni nesil araç torpidosunu geliştirmeye başladı. Yeni nesil araç torpidosu kullanıcı konforunu en üst seviyeye taşıyan stil tasarımına sahiptir. Şoför ve komutan arasında bağımsız alanlar yaratıp, her iki kullanıcıyı da kendi alanlarındaki ekran- lara yönelterek kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Barok Savunma’nın ürün ailesinin değerli bir üyesi olan Uzaktan Kumandalı Mini Silah Sistemi ( UKMSS) özellikleri, esnekliği ve maliyet etkin çözümü ile sektörde büyük fark yaratmaktadır.

En önemli ilkesi yerli üretim olan Barok Savunma üstün mühendislik çözümleri ile sektörde hızla ilerlemeye devam etmektedir.

Misyon

Barok Savunma Sanayisinde %100 Yerli Üretim

  • Savunma sanayisinde mühendislik ve sanatı birleştirerek,
  • Yenilikçi,
  • Güvenilir ve yüksek kalite standartlarında ürünler ile Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek,
  • Yerli üretim yaparak ülke ekonomisine katma değer sağlamak.

Nasıl çalışıyoruz?

placeholder
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Barok Savunma Sanayi Ekibimiz tarafından en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Tecrübeli, Etkili ve Kalıcı Çözüm İçin İletişime Geçebilirsiniz